02.05.2015

Одеса врятувала всю країну від розповзання російської зарази

Політичний експерт Тарас Березовець вважає, що пожежа в одеському Будинку профспілок могла стати лише малою частиною того, що чекало на місто у випадку створення "Одеської народної республіки".

"Сьогодні вже все вказує на те, що автором одеських подій стали російські спецслужби, а виконавцями — місцеві сепаратисти і спеціально привезені найманці з Криму та Придністров'я", — написав на своєму Facebook Березовець.

Він нагадав, що рік тому українські сили безпеки та армія особливо в Одесі були зовсім іншими. Тоді, за словами експерта, місцева міліція не тільки не зупинила вбивць, а навіть керувала їхніми діями.
Одеська трагедія в Будинку профспілок — це тільки мала частина того, що чекало на Одесу і одеситів у випадку приходу в місто так званої "Русской весны" і створення Одеської народної республіки. Тому ця страшна ціна врятувала Одесу від ще більших дій, приготованих їй кремлівськими ляльководами,
— вважає Березовець.
Найголовнішим у цій історії експерт вважає те, що "місто від російської зарази врятували самі одесити".

"Саме їхня тверда позиція і любов до Одеси зламали плани російських спецслужб та їхніх місцевих найманців. Одеса врятувала не тільки себе, вона вберегла від розповзання "Русской весны" всю країну. Тому ми всі сьогодні вдячні цьому сильному місту і його мужнім людям, і сумуємо разом з Одесою, згадуючи трагедію 2 травня", — написав політолог.

Нагадаємо, рік тому під час вуличних боїв в Одесі від куль своїх опонентів загинули шестеро євромайданівців. А представники місцевого Антимайдану згоріли заживо у будинку профспілок.